SEO

SEO

Co je SEO?

Optimalizace pro vyhledávače je velice rychle se rozvíjející prostředek pro zvýšení návštěvnosti webových stránek. OM Solutions s.r.o. se zaměřuje na moderní techniky při optimalizaci webů, aby byl účinek co nejvyšší a naši klienti se mohli těšít na nové zákazníky z internetových vyhledávačů. Sledujeme aktualní dění a nevážeme se na staré metody, rádi se učíme a zlepšujeme svoje postupy.

Naše služby

Chci vědět víc

Proč vybrat nás?

Chci vědět víc

Svojí činností jsme schopni přivést nové zákazníky jak z vyhledávačů, tak z dalších zdrojů, které by neměly být opomíjeny. Všechny výsledky pravidelně analyzujeme a periodicky připravujeme reporty, kde prezentujeme změny v návštěvnosti.

Co nabízíme?

Hlavním cílem optimalizace webových stránek (SEO) je zvýšení návštěvnosti z přirozených výsledků vyhledávačů typu Google, Seznam a dalších. Pro zvýšení návštěvnosti neexistuje výhradně jedno standardizované řešení, ale v obecné rovině se dá rozdělit do následujících kroků.

  1. Zpracování analýzy klíčových slov, ze které vzejdou konkrétní vyhledávané fráze
  2. Optimalizace struktury webu, aby byl web nalezitelný na více hledaných frázích
  3. Tvorba přirozených odkazů na tematicky zaměřených webech, v diskuzích a na sociálních sítích
  4. Moderní metody, které jsou přirozené a nevystavují web riziku penalizace
  5. Analýza konkurence a doporučení pro zvýšení návštěvnosti

Od nás nemusíte čekat žádné neférové praktiky, SEO optimalizaci ani Black hat SEO.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov pro konkrétní web je souhrnem všech vyhledávaných frází, které jsou pro tento web relevantní. Ideálním způsobem je zahrnout veškeré fráze, na které je web schopen předat návštěvníkovi odpověď. Obvykle obsahuje včetně longtail frází i několik stovek klíčových slov, které jsou rozděleny do jednotlivých kategorií.

Analýza konkurence

Pokud chcete předběhnout konkurenci a umisťovat se ve vyhledávání před nimi, je nutné znát jejich silné a slabé stránky. Analýza konkurence je dokument obsahující největší weby konkurentů v dané tematické oblasti. Uvadíme podrobné nástroje a možnosti, jak v daném konkurenčím prostředí prorazit a získat návštěvnost.

Optimalizace struktury webu

Ideálním stavem je situace, kdy zákazník zadá dotaz do vyhledávače, konkrétní web navštíví a zároveň na tomto webu najde to, co skutečně hledal. Optimalizací je myšlena úprava struktury do kategorií a konkrétních stránek vytvořených pro klíčová slova, aby web poskytoval přesně ty odpovědi, které návštěvník hledal.

Tvorba kvalitních odkazů

Není odkaz jako odkaz. S rozšířením tzv. „Black Hat SEO“ dochází k úprávám vyhledávacího algoritmu, a proto se při umisťování odkazů musí postupovat nanejvýš obezřetně. U nás se nedočkáte black-hat technik, jako registrace do neaktivních katalogů ani partnerských stránek. Tvoříme odkazy, jejichž hlavním smyslem není pouze zlepšení pozice ve vyhledávačích, ale i zajištění návštěvnosti.

Moderní metody bez penalizací

Neposkytujeme optimalizaci, která vystavuje web možnosti penalizace. Dočkáte se pouze kvalitního SEO a linkbuildingu, který respektuje moderní pravidla nastavená vyhledávači.

Proč si vybrat právě nás?

Individuální přístup

K našim klientům máme vždy individuální přístup, který v našem oboru považujeme za klíčový. Každá webová prezentace je odlišná, stejně jako je odlišná její marketingová strategie. Navrženou strategii postupu Vám dáme vždy ke schválení.

Pravidelné reportování výsledků

Se svými klienty jsme neustále v kontaktu a podáváme jim informace o pokroku v našich činnostech. Zpracováváme jednoduchým způsobem reportované informace, aby byly srozumitelné a přístupné pro každého.

Moderní metody

Přistup k optimalizaci webu se neustále mění a my jdeme s dobou. Držíme se v obraze díky sledování zahraničních informací a informací přímo od vyhledávačů. Jen tak můžeme zaručit, že návštěvnost webové prezentace klientů poroste.

Zaměření na výsledky

Naším cílem je zvýšit návštěvnost a především výnosnost Vašeho webu. Nechlubíme se opticky efektivními výsledky, když víme, že můžeme udělat mnohem víc. Výsledky kampaní analyzujeme a vyvozujeme z nich podstatné závěry.

Cena služeb

Pro každou Vaši poptávku vyhodnotíme cenu a následně Vám ji sdělíme. Využijte náš kontaktní formulář, ve kterém uveďte své kontaktní údaje a adresu webu, případně jeho popis, pokud ještě nevznikl.