Články

Články

Mimo stránek s obecnými informacemi o naší činnosti jsme se rozhodli věnovat se z části i psaní informačních článcích o optimalizaci pro vyhledávače. Veškeré informace, které budeme publikovat najdete zde v sekci „Články o SEO“.

Online marketingu, optimalizaci webových stránek a PPC kampaním se věnujeme již několik let a při různých projektech jsme nasbírali mnoho zkušeností, které pro naše čtenáře mohou být užitečné. V této sekci jsme se rozhodli postupně pokrývat témata, která se nám jeví jako užitečná a rádi se o nich se zájemci podělíme.

Články  budou rozděleny do několika kategorií, aby pro každého návštěvníka bylo jednoduché se na stránkách zorientovat. Jelikož se věnujeme činnosti, která se velice dynamicky mění, nebojte se nás svým komentářem upozornit na jakoukoliv nesrovnalost, která se může objevit. Za každou reakci jsme upřímně vděční.

Kategorie: SEO

SEO články v kategorii věnované optimalizaci pro vyhledávače se věnují jak obecným základům optimalizace webu tak i pokročilým a specifickým tématům. Častu zde budou publikovány i aktuální informace ze zahraničních blogů a informací o vyhledávačích.

Hlavním cílem této kategorie bude poskytnout jak základní informace, včetně vysvětlení základních pojmů, tak i složité informace určené lidem znalým v oboru.

Kategorie: PPC

Kategorie věnovaná PPC reklamám a všemu co se ve světě pay-per-click reklam šustne. Pod kategorii PPC nejdete jen základní informace o tomto způsobu zvyšování návštěvnosti, ale do obsahu budou patřit i návody nebo případové studie z vybraných projektů.

Kategorie: Online marketing

Vše o internetovém marketingu, co se nevešlo do kategorie SEO a PPC. Pokud si nejste jistí, která z kategorií je pro téma vhodná, rozhodně ji najdete zde. Příklady typický článků do kategorie Online marketing budou internetové nástroje jako Google Analytics, Google webmasters tools, konverzní poměr a další a další.