PPC

PPC

Pay per click

Pay per click (platba za kliknutí) reklamy jsou dnes mezi provozovateli internetových stránek jednou z nejoblíbenějších forem internetové reklamy. Základní princip PPC reklam je prostý. Umístíte svojí reklamu a platíte až za návštěvníka, který na reklamu klikne a dostane se na Váš web. Může se to zdát jednoduché, ale opak je pravdou. Hlavním problémem je fakt, že platíte za přístup určitého uživatele internetu na web bez ohledu na to, zda u Vás nakoupí zboží nebo na stránku pouze přijde a opět zase odejde.

Naše služby

Chci vědět víc

Proč vybrat nás?

Chci vědět víc

Co nabízíme

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je pro úspěšnou online marketingovou kampaň naprostým základem. Vychází se z ní jak při optimalizaci  webu pro vyhledávače (SEO), tak při nastavení PPC reklam. Výsledky analýzy nám pomohou určit chování uživatelů vyhledávačů, jaké fráze zadávají do vyhledávacích systémů a v jakém množství. Naše analýza klíčových slov obsahuje zpravidla stovky klíčových slov, která jsou relevantní pro konkrétní web a která jsou v analýze rozdělena podle společných znaků do kategorií. Podle výsledků analýzy svým klientům dáváme doporučení na úpravy struktury webu, abychom mohli maximalizovat  efektivitu a výnosnost reklamních kampaní.

Zvýšení konverzního poměru

Součástí každé reklamní kampaně na internetu by měla být úprava webu takovým způsobem, aby návštěvníky přeměňoval na zákazníky, kteří jsou nejen ochotní utrácet, ale navíc se i rádi vrací. Tato vlastnost webu je označována jako konverzní poměr a je to jeden z klíčových indikátorů úspěchu PPC reklamní kampaně. Předpokladem kvalitní PPC kampaně je zpracovaná analýza klíčových slov, z jejichž výsledků zjistíme, které fráze jsou nejvíce vyhledávané. Pro každé slovo z klíčové analýzy, na které se bude inzerovat, upravujeme landing page (více o landing page zde ), aby byl návštěvník veden ke konverzi. Veškeré možné změny se zákazníkem předem konzultujeme a hledáme vhodné řešení mezi zákazníkovou představou o webu a ideálním stavem webu pro vedení pay per click kampaní.

Klíčová slova

Pečlivě vybíráme klíčová slova, která jsou pro Váš web relevantní jak s ohledem na cenu, tak s ohledem na tematičnost a rozpočtové možnosti. Vždy vybíráme konverzní klíčová slova, která bývají velice specifická a nejedná se o obecná slova společná mnoha webům.

Pravidelný monitoring kampaní

Hlavní část práce na PPC kampaních je ve fázi přípravy a analýzy, kde se určí základy, od kterých se celá reklamní aktivita odvíjí. Tím ale PPC kampaň zdaleka nekončí. Strategie účinná ve chvíli uvádění kampaně do provozu nemusí být efektivní po celou její dobu. Pravidelně výsledky PPC reklam analyzujeme, analyzujeme přístupy a chování návštěvníků daného webu.

Proč si vybrat právě nás?

Individuální přístup

K našim klientům máme vždy individuální přístup, který v našem oboru považujeme za klíčový. Každá webová prezentace je odlišná, stejně jako je odlišná její marketingová strategie. Navrženou strategii postupu Vám dáme vždy ke schválení.

Pravidelné reporty

Se svými klienty jsme neustále v kontaktu a podáváme jim informace o pokroku v našich činnostech. Zpracováváme jednoduchým způsobem reportované informace, aby byly srozumitelné a přístupné pro každého.

Aktuální metody

Přistup k PPC reklamám se neustále mění a my jdeme s aktuálními trendy. Držíme se v obraze díky sledování aktuálních informací a informacím přímo od vyhledávačů. Jen tak můžeme zaručit, že návštěvnost webové prezentace klientů poroste.

Zaměření na výsledky

Naším cílem je zvýšit návštěvnost a především výnosnost Vašeho webu. Nechlubíme se opticky efektivními výsledky, když víme, že můžeme udělat mnohem víc. Výsledky kampaní analyzujeme a vyvozujeme z nich podstatné závěry.

Ceník

Cena PPC reklamy je závislá na mnoha faktorech a především na povaze webu, konkurenčním prostředí a rozpočtu, který je na PPC kampaň vyhrazen. Cena za naše služby se u nás skládá z počátečního nastavení PPC kampaně a z následného monitoringu a dohledu nad kampaní, kterou si účtujeme formou měsíčního poplatku. Další informace poskytujeme až individuálně, proto využijte náš kontaktní formulář v pravém sloupci.