Online marketing

Online marketing

Zajišťujeme kompletní internetový marketing, který cílí na zvýšení tržeb na internetu. Jedná se o zvýšení návštěvnosti pomocí optimalizace webových stránek, zavedení pay per click reklam, zvyšování konverzního poměru a analytických služeb. Každou z těchto činností nabízíme i zvlášť, ale pro maximálně výkonný marketing na internetu je vhodné využít co nejširší spektrum kanálů, kterými mohou zákazníci přicházet na web.

Optimalizace pro vyhledávače

Stejně jako v kamenné prodejně i na internet je nutné dostat nabídku k zákazníkovi. V online světe musíte přimět zákazníky, aby Vaše stránky navštěvovali, a to Vám dokáže zaručit optimalizace stránek pro vyhledávače (SEO). SEO je jedna z přirozených metod, jak zvýšit návštěvnost a zajistit si tak lepší pozice v přirozených výsledcích internetových vyhledávačů. Více informací o přístupu našeho týmu k optimalizaci webových stránek pro vyhledávače si můžete přečíst zde.

Pay per click reklamy

Pay par click reklamy vedené především v Google Adwords a Skliku od Seznamu jsou dnes mezi provozovateli webu velice populární metodou. Není divu, systém PPC reklam je nastaven nesmlouvavě. Za každého návštěvníka, který klikne na nastavenou reklamu, zaplatí majitel PPC reklamy určitou částku ve výši několika korun. Zní to jednoduše, ale každá technika má svoje ale. Součást komplexní PPC kampaňe je důkladná analýza webu a především míry jeho konverzí. Ideálem PPC kampaně je, aby každý návštěvník Vašeho webu konvertoval z pouhého návštěvníka na zákazníka. Více o naší strategii PPC reklam se dozvíte zde.

Pay per click reklamy se v poslední době těší mimořádně velké oblibě.

Zvyšovaní konverzního poměru

Analýza webů a chování návštěvníků je závislé hlavně na obsahu webu a landing page každého návštěvníka.